gardens-tricks.com

Kategórie: Voľba editora


Toru Iwaya - Umelec - Diela Rôzne

Toru Iwaya - Umelec - Diela

Toru Iwaya, diela STYL: SLNKO A MESIAC Cesta do Klee a Mirò Originálny názov: Kure & Miro Syou - Chvála Klee a Miròovi Rok: 2004 Rozmery: 14,6 x 10,15 cm Tlač: 75 kusov, očíslovaných a signovaných Technika: lept, 4 platne použité na tlač ( po tlači zničené) Ak chcete získať viac informácií, napíšte na Toru Iwaya (sales @ mail.

Čítajte Viac
Cyclamen - Primulaceae - Ako sa starať a pestovať rastliny Cyclamen Rôzne

Cyclamen - Primulaceae - Ako sa starať a pestovať rastliny Cyclamen

AKO PESTOVAŤ A STARAŤ SA O NAŠE CIKLAMÍNOVÉ RASTLINY Cyklámen, aj keď nie je ľahký na pestovanie, je jednou z najrozšírenejších domácich rastlín, najmä vďaka tomu, že nám počas zimy dáva svoje nádherné kvety, a tak rozveseľuje chladné obdobia. : PlantaeClado: AngiospermsClado: EudicotyledonsClado: AsterisObjednávka: EricalesFamily: PrimulaceaeGenus: CyclamenDruhy: pozri odsek «Hlavný druh» VŠEOBECNÉ CHARAKTERISTIKY K cyklámenom (rod Cyclamen) patria aj niektoré druhy patriace do jeho vlastnej stredomorskej a primula; sa zaviedli pri pestovaní (Cyclamen europaeum, Cyclamen neapolitanume Cyclamen repandum).

Čítajte Viac
Achillea, zasiať, zasadiť, udržiavať Rôzne

Achillea, zasiať, zasadiť, udržiavať

Achillea rastie vo veľkých zhlukoch, sú veľmi zaujímavé v záhrade, pretože sa ľahko pestujú, okrem malého pravidelného rezu si vyžadujú malú údržbu, akonáhle vyjde slnko. Yarrow sa dodáva v mnohých farebných a veľkostných odrodách, od trpaslíkov po „obrie“.

Čítajte Viac
Problémy s hortenziou: odborník reaguje na choroby hortenzie Rôzne

Problémy s hortenziou: odborník reaguje na choroby hortenzie

AGRONOMIST ODPOVEDÁ NA AKO PESTOVAŤ A STAROSTLIVOSŤ O RASTLINY PROBLÉMY HORTENSIA Hydrangea spp. (Rodina Hydrangeaceae) Stĺpec je venovaný problémom rastlín. Ak chcete napísať nášmu agronómovi, aby ste dostali odpoveď na nejasnú situáciu alebo ťažkosti týkajúce sa svoju rastlinu, musíte uviesť: o akú rastlinu ide; kde sa nachádza (vo vnútri domu, na terase, v záhrade atď.)

Čítajte Viac
Škrekot ropuchy - Zvuky vydávané ropuchou Rôzne

Škrekot ropuchy - Zvuky vydávané ropuchou

SUONI EMESSI DAGLI ANIMALIIl gracidare del rospoIl rospo, nome scientifico Bufo bufo della famiglia Bufonidae, è un anfibio e il caratteristico gracidare è prodotto dal maschio che gonfia la pelle sotto il mento (che aumenta di volume) e conseguentemente emette il suono caratteristico che è un richiamo per le femmine.

Čítajte Viac
Výrobky z aloe Rôzne

Výrobky z aloe

Charakteristika produktov z aloe V nadväznosti na frázu Hippokrates, jedného z najväčších lekárov staroveku, ktorý chcel zvýšiť terapeutické vlastnosti a blahodarné pôsobenie niektorých rastlín výrokom „Lekár pomáha, ale príroda lieči“, si môžeme všimnúť, že napriek tomu, že už ubehlo toľko storočí, aj dnes sa dá povedať to isté.

Čítajte Viac
Operačný manuál na boj proti lesným požiarom od Pier Luca Domenichini a Benita Castiglia - Erga Edizioni Rôzne

Operačný manuál na boj proti lesným požiarom od Pier Luca Domenichini a Benita Castiglia - Erga Edizioni

Recenzia knihy Návod na obsluhu pre boj proti lesným požiarom Pier Luca Domenichini a Benito Castiglia Názov: Návod na obsluhu boja proti lesným požiarom Autor: Pier Luca Domenichinie Benito Castiglia Vydavateľ: Erga Edizioni Séria: Príručky Dátum prvého vydania: 2003 Posledné vydanie (tretie) , aktualizované a rozšírené: 2009Počet strán: 439Náklady: 40,00 eurTyp použitého papiera: kniha je vytlačená na ekologickom papieriIlustrácie: kniha je bohato ilustrovanáOperačný manuál pre boj proti lesným požiarom je kniha venovaná prevencii a boju proti lesným požiarom.

Čítajte Viac
Rosnatka: liečivé vlastnosti, spôsob použitia a výhody Rôzne

Rosnatka: liečivé vlastnosti, spôsob použitia a výhody

DROSERADrosera rotundifolia (rodinaDroseraceae) Poznámka 1 VŠEOBECNÉ CHARAKTERISTIKY Rosnatka, vedecký názov Drosera rotundifolia, patrí do čeľade Droseraceae a je definovaná ako mäsožravá rastlina alebo lepšie ako hmyzožravá rastlina, ktorá svoju korisť zachytáva pomocou lepkavých sekrétov. Kvapky tvorené viskóznymi látkami korisť.

Čítajte Viac
Paradajka San Marzano Rôzne

Paradajka San Marzano

San Marzano Paradajka San Marzano sa pestuje hlavne v regióne Kampánia, najmä v mestách Neapol a Salerno a o niečo menej v Avelline. Táto paradajka má sladkokyslú chuť, vďaka ktorej je vhodná na konzumáciu surovú alebo varenú vo forme omáčky. Plody rastliny tohto druhu paradajok vyzerajú ako podlhovasté, nerovné valcovité bobule, veľmi žiarivej červenej farby; buničina je kompaktná a neobsahuje veľa semien, zatiaľ čo šupka je veľmi tenká a ľahko odnímateľná.

Čítajte Viac
Transpirácia rastlín - Ako k transpirácii dochádza Rôzne

Transpirácia rastlín - Ako k transpirácii dochádza

RASTLINY: AKO ŽIJÚ A AKO SÚ RASTLINY DÝCHANÉ Transpirácia je ďalšou veľmi dôležitou funkciou, ktorú vykonávajú listy a týka sa takmer všetkej vody absorbovanej koreňmi, ktorá, keď sa dostane k listom, vylučuje sa ako vodná para cez konkrétne otvory nazývané prieduchy. ktoré sa otvárajú a zatvárajú podľa väčšej alebo menšej potreby rastliny prieniku.

Čítajte Viac
Predĺžte kvitnutie muškátov Rôzne

Predĺžte kvitnutie muškátov

Otázka: Predĺžte kvitnutie muškátov Chcel by som vedieť, aké hnojivo mám použiť, aby muškáty viac kvitli Odpoveď: Predĺžte kvitnutie muškátov Vážený Raffaele, ďakujem, že ste nám napísali do stĺpca s odpoveďami odborníka na našej webovej stránke. Hnojenie kvitnúceho pelargónie je veľmi drahou témou pre všetkých fanúšikov tejto rastliny.

Čítajte Viac
Skartovačka Rôzne

Skartovačka

Drvič pomáha udržiavať v záhrade poriadok, pretože vám umožní mať vždy všetko dokonale čisté. Keď sú rastliny rezané, keď padajú suché listy alebo kvety, všetko sa zhromaždí a dá sa zlikvidovať prostredníctvom drviča. Iba tak môže byť táto hromada, ktorá by sa stala odpadom, použitá ako hnojivo.

Čítajte Viac
Ako sa zbaviť vší z cukety Rôzne

Ako sa zbaviť vší z cukety

Vši z cukety (alebo vošky z cukety) sú pre každého farmára nepríjemným problémom. Pestovanie cukety patrí v skutočnosti k najrozšírenejším a vši patria k najbežnejším parazitom. Jedná sa o hmyz, ktorý napáda rastliny, najmä v jarnom období, avšak pri starostlivom sledovaní a využívaní prírodných liekov je možné týchto nežiaducich hostí z našich milovaných rastlín vylúčiť.

Čítajte Viac
Perianth - Ako sa vyrába a na čo slúži Rôzne

Perianth - Ako sa vyrába a na čo slúži

Rastliny: ako žijú a ako sa z nich vyrába nahý oaklamid); alebo môže byť iba kalich alebo iba koruna (potom sa to nazýva apoklamid); alebo kalich a koruna sa dajú navzájom dobre odlíšiť (potom sa nazýva heteroklamid).

Čítajte Viac
Rhodohypoxis - zasiať, zasadiť, vychovávať, semeno Rôzne

Rhodohypoxis - zasiať, zasadiť, vychovávať, semeno

Rhodohypoxis, koberec hviezdnych kvetov Rhodohypoxis vytvára jednoduché a jemné lístie, potom sa objavia nádherné a veľké kvety, najčastejšie s ružovými odtieňmi, ktoré ich doslova zastierajú. Táto cibuľovitá rastlina, ktorá sa ľahko používa na záhrade, nesie veľké, hviezdicovité jednoduché alebo dvojité kvety so šiestimi okvetnými lístkami na krátkych, tenkých stonkách okolo 10 až 15 cm.

Čítajte Viac
DIMORPHOTÉCA, Marguerite du Cap, zasiať, zasadiť, udržiavať Rôzne

DIMORPHOTÉCA, Marguerite du Cap, zasiať, zasadiť, udržiavať

Dimorphotéca alebo Cape Daisy ... Koberec pestrofarebných sedmokrásk Toto je rýchlo rastúca rastlina, ktorá rýchlo vyrába koberce sedmokrásk s často jasnými a jasnými farbami - ale nie vždy - často používané vo veľmi slnečných záhradách, pretože dobre odoláva priamym slnečné svetlo, pri vysokých teplotách ... Ako ste pochopili, je ideálny pre záhrady na juhu.

Čítajte Viac
Holandsko, Amsterdam - Príbeh mojej cesty do Holandska v Amsterdame Rôzne

Holandsko, Amsterdam - Príbeh mojej cesty do Holandska v Amsterdame

Holandsko Amsterdam, kronika cesty S Ritou sme 6. mája 2010 odišli z Amsterdamu z Malpensy s Easyjetom (115 eur ročne pre 2 osoby), cestu sme pripravili konzultáciou mnohých denníkov na webe, aby sme vyhľadali hotel a reštaurácie (všetko s webovou stránkou). Po príchode sa vlakom vydáme na stanicu Centraal pomocou automatu, ktorý prijíma niektoré karty a mince.

Čítajte Viac
Ippazio Nutricati - umelec - jeho životopis Rôzne

Ippazio Nutricati - umelec - jeho životopis

Ippazio Nutricati, učebné osnovy Ippazio Nutricati, maliar samouk, maľuje od 12 rokov a verejnosti sa navrhuje od roku 1984 vďaka príprave mnohých osobných výstav a účasti na výstavách a súťažiach, získavania ocenení, cien. , uvedená v početných katalógoch a publikáciách umenia.

Čítajte Viac