gardens-tricks.com

Kategórie: Vybraný


Kyslá kapusta, recept na kapustu, z krásneho Alsaska Zbierky

Kyslá kapusta, recept na kapustu, z krásneho Alsaska

Klasika alsaských klasík, predstavujem vám kyslé kapusty! To znamená, že v Alsasku sa gastronomická kultúra neobmedzuje iba na toto impozantné „nedeľné jedlo“. Je bohatý na slané jedlá, ako je slávna Baeckeoffe, a tiež na vynikajúce dezerty, ako je Schneckekueche (to je určite ťažké vysloviť ...) alebo koláč s bielym syrom.

Čítajte Viac
Polievka z údenej slaninovej mušle, recept Zbierky

Polievka z údenej slaninovej mušle, recept

Poznáte „mušľovú polievku“? Americký recept, klasický recept, „clam chowder“ alebo „clam chowder“! Tu je bezplatná adaptácia, okorenená dobrou chudou údenou slaninou. Recept s príchuťami zem-more. Objavujeme jodidované príchute mäkkýšov a bylinkovú príchuť zeleniny ... Údené prsia potom veci dochutia a na záver prídu chute, ktoré zmiešajú a završia mlieko a smotana.

Čítajte Viac
Bidens - - Vytvorte záhradu svojich želaní Zbierky

Bidens - - Vytvorte záhradu svojich želaní

(Bidens aurea) Vôňa divokej ... jesenná záhrada Bidens je dosť invázna rastlina, ideálna do divokých záhrad, ale stále sa dá použiť v posteliach. Je to rastlina, ktorá vie, ako nabrať výšku ... Kvety niekedy stoja viac ako 1 meter nad tenkými - lineárnymi - listami pre rustikálnu a elegantnú estetiku.

Čítajte Viac
Anoda Cristata, sejba, sadenie, presádzanie Zbierky

Anoda Cristata, sejba, sadenie, presádzanie

Anoda Cristata, mrazivá trvalka s divokým vzhľadom! Anoda Cristata je jednou zo staromódnych kvetov divokých záhrad. Tvorí nádherné a vysoké chumáče, ktoré sa vlnia s vôľou 4 vetrov. Kvety majú priemer 4 až 6 cm, sú zakomponované na vrchole tenkých 60 cm stoniek. Sú veľmi podobné tým z lavatery v plochých šálkach so zaoblenými hodvábnymi okvetnými lístkami, ružovými, fialovými alebo dokonca bielymi.

Čítajte Viac