gardens-tricks.com

Kategórie: Zmiešaný


 Chtíč rastlín: Magnólie Zmiešaný

Chtíč rastlín: Magnólie

(Foto: Adam Kuban) V super zasnežených dňoch január a február predstavujeme stránky z mnohých katalógov, ktoré denne prichádzajú do našej kancelárie. Naozaj nie je nič lepšie ako čítanie katalógov - je to ako nakupovanie v okne, ale môžete to urobiť vo svojej posteli a jesť sušienky. (No, možno nejedz sušienky v posteli.

Čítajte Viac
Informácie o žerucha Zmiešaný

Informácie o žerucha

Začnite so starostlivosťou o žeruchu: Pestovanie rastlín žeruchy v záhradách Autor: Amy Grant Pretože sa žerucha darí v čistej, pomaly sa pohybujúcej vode, mnoho záhradníkov sa jej výsadby zdržiava. Faktom je, že rastlina je veľmi prispôsobivá a kultivácie žeruchy sa dá doma dosiahnuť rôznymi spôsobmi.

Čítajte Viac
Informácie o Salsify Zmiešaný

Informácie o Salsify

Začíname Čo je koreň Scorzonera: Ako pestovať čierne kozie rastliny od Amy Grantovej Ak prenasledujete miestny farmársky trh, nepochybne tam nájdete niečo, čo ste nikdy nejedli. Príkladom toho môže byť koreň scorzonera, tiež známy ako čierna kozia brada. Čo je koreň scorzonera a ako pestujete čiernu koziu bôb?

Čítajte Viac
Winterizing Calatheas: Tipy pre starostlivosť o Calathea v zime Zmiešaný

Winterizing Calatheas: Tipy pre starostlivosť o Calathea v zime

Autor: Mary H. Dyer, autorka záhrady Credentialed Ak ste zvedaví, ako zimovať calathea, majte na pamäti, že ide o tropické rastliny. Teplé teploty a vysoká vlhkosť sú kľúčom k zimnej starostlivosti o calathea. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o zazimovaní kalatheas. Tipy na starostlivosť o Calathea v zime Calathea je rastlina milujúca vlhkosť, ale počas zimy, keď je táto vegetačná vegetačná doba nečinná, je rast mierne spomalený.

Čítajte Viac
Candy Crisp Apple Info: Naučte sa, ako pestovať Candy Crisp Apple Zmiešaný

Candy Crisp Apple Info: Naučte sa, ako pestovať Candy Crisp Apple

Autor: Amy Grant Ak milujete sladké jablká ako Honey Crisp, možno by ste mali vyskúšať pestovanie jabloní Candy Crisp. Nikdy ste nepočuli o jablkách Candy Crisp? Nasledujúci článok obsahuje informácie o jablkách Candy Crisp, ako pestovať jablká Candy Crisp, a o starostlivosti o jablká Candy Crisp. Candy Crisp Apple Info Ako už názov napovedá, jablká Candy Crisp sú považované za sladké ako cukríky.

Čítajte Viac
Kompost vs. Humus: Prečo je humus dôležitý v záhrade Zmiešaný

Kompost vs. Humus: Prečo je humus dôležitý v záhrade

Mne sa páči odhalenie mýtov rovnako ako záhradníctvo. Mýty sú svojím spôsobom niečo ako rastliny. Stále rastú, keď ich kŕmite. Jedným z mýtov, ktoré musíme prestať kŕmiť alebo cirkulovať, je ten, kde deklarujeme, že kompost je humus. Nie. Len nie. Prestaňte. Výrazy „kompost“ a „humus“ nemožno používať zameniteľne.

Čítajte Viac
Informácie o Corydalis Zmiešaný

Informácie o Corydalis

Domov ›Okrasné záhrady› Kvetiny ›Archív pre Corydalis Začíname Čo je Corydalis: Pestovanie a množenie rastlín Corydalis Autor: Jackie Carroll Vďaka jasne modrým alebo žltým kvetom, ktoré sa dvíhajú nad úhľadnými kopcami jemného lístia, je corydalis ideálna pre tienisté hranice. Informácie o pestovaní rastlín corydalis získate v tomto článku.

Čítajte Viac
Informácie o mexickom Bush Oregano Zmiešaný

Informácie o mexickom Bush Oregano

Domov ›Okrasné záhrady› Kvetiny ›Archív mexického Bush Oregano Začíname Mexické Bush Oregano: Pestovanie mexického Oregana v záhrade Autor: Liz Baessler byť schopný prežiť.

Čítajte Viac
Sprievodca orezávaním pawpaw: Naučte sa, ako orezávať strom pawpaw Zmiešaný

Sprievodca orezávaním pawpaw: Naučte sa, ako orezávať strom pawpaw

Autor: Teo SpenglerPawpaw stromy sú najbežnejšie ovocné stromy pôvodom zo Severnej Ameriky. Tieto stredne veľké tvrdé dreviny boli v minulosti obľúbenými ovocnými stromami pre domáce záhrady a v dnešnej dobe sa vracajú. Ak chcete zistiť, či a kedy by ste mali znížiť pawpaw stromy, čítajte ďalej. O prerezávaní stromov pawpaw Orezávanie pawpaw stromov nie je niečo, s čím by sa záhradník mal každý deň starať.

Čítajte Viac
Informácie o mysu Marigold - pestovanie letničiek Cape Marigold v záhrade Zmiešaný

Informácie o mysu Marigold - pestovanie letničiek Cape Marigold v záhrade

Autor: Mary H. Dyer, spisovateľka v záhradnej záhrade Credentialed Všetci poznáme nechtíky - slnečné, veselé rastliny, ktoré záhradu rozjasňujú celé leto. Nezamieňajte si však tieto staromódne obľúbené položky s nechtíkmi mysu Dimorphotheca, ktoré sú úplne inou rastlinou. Rastliny kapusta nechtíka lekárskeho, známe tiež ako hviezda veldt alebo sedmokráska africká (ale nie rovnaká ako sedmokráska Osteospermum), sú kvety podobné sedmokráske, ktoré od neskorej jari až do neskorej jari až do konca prvý mráz na jeseň.

Čítajte Viac
Používanie rastlín na farbu: Nápady na farebné schémy záhrady Zmiešaný

Používanie rastlín na farbu: Nápady na farebné schémy záhrady

Adding color in the garden is more than simply picking a bunch of colorful garden plants. Read on to find out what these are and get additional tips to help make this endeavor an easier one.Choosing Colorful Garden PlantsWorking in plant sales, I am often asked to suggest the best plants for color. I usually answer this question with other questions – like “Are you looking for color in a sunny location or in shade?

Čítajte Viac
Informácie o Bluebell Creeper: Pestovanie rastlín Bluebell Creeper v záhrade Zmiešaný

Informácie o Bluebell Creeper: Pestovanie rastlín Bluebell Creeper v záhrade

Autor: Bonnie L. Grant, certifikovaný mestský poľnohospodár. Bluebell (Billardiera heterophylla, predtým Sollya heterophylla) je známa rastlina v západnej Austrálii. Je to popínavá, twiningová, vždyzelená rastlina, ktorá má schopnosť stať sa inváznou v iných teplých oblastiach. Ak je rastlina starostlivo riadená, robí si z nej pekný doplnok ako podrastová rastlina, s dobrou mrazuvzdornosťou, akonáhle je založená.

Čítajte Viac
Fordhook Watermelon Care: Čo je to hybridný melón Fordhook Zmiešaný

Fordhook Watermelon Care: Čo je to hybridný melón Fordhook

Autor: Becca Badgett, spoluautorka knihy Ako vypestovať NÚDZOVÚ záhradu Niektorí z nás očakávajú, že v tejto sezóne vypestujú vodné melóny. Vieme, že potrebujú dostatok pestovateľskej miestnosti, slnečných lúčov a vody. Možno si nie sme istí, aký typ melónu treba pestovať, pretože je z čoho vyberať. Prečo neskúsiť pestovať vodné melóny Fordhook.

Čítajte Viac
Ako skladovať na zimu plastové, hlinené a keramické kvetináče Zmiešaný

Ako skladovať na zimu plastové, hlinené a keramické kvetináče

Kontajnerové záhradníctvo sa stalo v posledných rokoch veľmi populárnym spôsobom, ako sa ľahko a pohodlne starať o kvety a iné rastliny. Zatiaľ čo črepníky a nádoby vyzerajú celé leto nádherne, na jeseň musíte urobiť niekoľko krokov, aby ste zaistili, že vaše nádoby prežijú zimu a sú pripravené na výsadbu budúcu jar.

Čítajte Viac
Orbea variegata Zmiešaný

Orbea variegata

Hlavnou destináciou pre sukulentných loversRSSFacebookInstagramTwitterPinterestHomeSucculentopediaBrowse sukulenty vedeckými NameBrowse sukulenty vzájomnú NameBrowse sukulenty podľa GenusBrowse sukulenty podľa FamilyBrowse sukulenty podľa USDA otužilosť ZoneBrowse sukulenty podľa OriginBrowse kaktusy podľa GenusAbout SucculentsCultivationGeneral CareLight RequirementsPotting SoilWateringFertilizingPests a DiseasesRepottingPropagationPruningGraftingArrangingSucculent UsesMedicinal SucculentsCosmetic SucculentsCulinary SucculentsSacred SucculentsLibraryBooksStoriesMyths a LegendsStampsWorld kvetu PlantsYou sú na adrese: Home »Archív prehľadávania: Orbea variegata - 34; Orbea variegataSucculentopediaOrbea variegata (rastlina hviezdice) Orbea variegata (rastlina hviezdice), predtým známa ako Stapelia variegata, je populárna rozkonárená šťavnatá rastlina so vzpriamenými alebo prostatými stonkami, ktoré ...

Čítajte Viac
Informácie o Lizard's Tail Zmiešaný

Informácie o Lizard's Tail

Začíname Starostlivosť o chvost jašterice - dozviete sa o pestovaní rastlín jašteričieho chvosta Autor: Susan Patterson, majsterka záhradníčka Ak potrebujete dobrú a ľahko sa starajúcu rastlinu s dostatkom vlhkosti, potom môže byť práve rastúca ľaliová chvostová močiarna ľalia práve to, čo si prajete. . V čítaní tohto článku nájdete ďalšie informácie a starostlivosť o chvost jašterice.

Čítajte Viac