gardens-tricks.com

Kategórie: Informácie


Odroda Apple Informácie

Odroda Apple "Gift to the Count": popis a kultivácia

Odroda Apple Gift to the Count si už dlho získala sympatie záhradkárov kvôli vynikajúcej chuti ovocia a nenáročnému charakteru. Tento druh nepretržite poskytuje dobrú úrodu každú sezónu a nevyžaduje starostlivú údržbu. V tomto článku poskytneme popis samotnej odrody, ako aj odporúčania týkajúce sa pestovania, starostlivosti a rozhovorov o niektorých vlastnostiach jabloní.

Čítajte Viac
Informácie o čerešni na Barbadose - Čo sú to čerešne na Barbadose Informácie

Informácie o čerešni na Barbadose - Čo sú to čerešne na Barbadose

Autor: Mary H. Dyer, autorka záhradnej redakcie Čo sú to čerešne na Barbadose? Čerešňa barbadoská (Malpighia punicifolia) je známa pod mnohými názvami vrátane stromu aceroly, čerešne záhradnej, čerešne západnej Indie, španielskej čerešne, čerstvej čerešne a niekoľkých ďalších. Barbadoská čerešňa je pôvodom zo Západnej Indie, ale naturalizovala sa až do južného Texasu.

Čítajte Viac
Problémy s ovocím z banánových stromov: Prečo banánovníky po plodení odumierajú Informácie

Problémy s ovocím z banánových stromov: Prečo banánovníky po plodení odumierajú

Autor: Amy Grant, Banánové stromy sú úžasné rastliny, ktoré rastú v domácej krajine. Nielen, že sú to nádherné tropické exempláre, ale väčšina z nich prináša plody jedlých banánovníkov. Ak ste niekedy videli alebo pestovali banánové rastliny, potom ste si mohli všimnúť, že banánovníky hynú po tom, ako priniesli ovocie. Prečo banánovníky po plodení hynú?

Čítajte Viac
Oxalis adenophylla Informácie

Oxalis adenophylla

Prechádzanie: Oxalis adenophyllaSucculentopediaOxalis adenophylla & 39; Purple Heart & 39; Oxalis adenophylla & 39; Purple Heart & 39; je hľuznatá trvalka, ktorá vytvára chumáč, široký až 6 palcov (15 cm), so šťavnatými, sivastými listami ... Sukulentná zhluk široký až 6 palcov (15 cm).

Čítajte Viac
Grilovaný tuniak a zimná zelenina - recept Informácie

Grilovaný tuniak a zimná zelenina - recept

Grilovaný tuniak a zimná zelenina, je to krásne, dobré, nie je to drahé! Tento recept som mohol nazvať grilovaným tuniakom a jeho červenou zeleninou alebo grilovaným tuniakom a jeho koreňovou zeleninou…. Grilovaný tuniak a zimná zelenina, pretože je otvorený, tento recept pripravíte z akýchkoľvek surovín, ktoré máte poruke, ale tento paštrnák, červená repa, mrkva a zemiaky ... fungujú dobre!

Čítajte Viac
Ako pestovať špargľu Informácie

Ako pestovať špargľu

Špargľa (Asparagus officinalis) je dlhotrvajúca trvalka a prvá zelenina sa zberá každú jar. Je cenený pre svoju chuť, bohatý na vitamíny a minerály a iba 30 kalórií na pohár. Ak k tomu pripočítate cenu potravín, ľahko ospravedlníte úsilie vykopať špeciálnu posteľ na pestovanie špargle.

Čítajte Viac
Čo je Escarole: Naučte sa, ako pestovať Escarole v záhrade Informácie

Čo je Escarole: Naučte sa, ako pestovať Escarole v záhrade

Autor: Amy Grant Medzi nádhernými odrodami zelene, ktoré sú k dispozícii na pestovanie neskoro v sezóne, je eskalátor. Čo je escarole? Pokračujte v čítaní a zistite, ako pestovať escarole a ako sa oň starať. Čo je Escarole? Escarole, príbuzný endive, je bienále chladnej sezóny, ktoré sa bežne pestuje ako každoročné.

Čítajte Viac
Kŕmenie rastlín kapusty: Kedy a ako správne hnojiť kapustu Informácie

Kŕmenie rastlín kapusty: Kedy a ako správne hnojiť kapustu

Autor: Laura Millerová Možno ste už počuli, že kapusta je ťažké krmítko. Pri pestovaní kapusty je potrebné dostatočné množstvo výživných látok na produkciu veľkých hláv so zdravými listami. Či už pestujete niekoľko rastlín alebo pole kapusty, znalosť hnojenia kapusty je kľúčom k úspešnej úrode. Základné informácie o hnojive na kapustu Obohatenie záhradnej pôdy organickým kompostom je jedným z najlepších spôsobov dodania potrebných živín pre kŕmenie kapustovitých rastlín.

Čítajte Viac
Metódy chovu tují Informácie

Metódy chovu tují

Rozmnožovanie tuje sa uskutočňuje rôznymi spôsobmi - semenami, delením koreňov, horizontálnym vrstvením a odrezkami. Každá metóda má svoje vlastné vlastnosti a výhody, ale medzi záhradkármi je stále populárnejšia vegetatívne rozmnožovanie.Množenie tuje semenami Pretože semená strácajú klíčivosť po 10 - 12 mesiacoch, na siatie sa musí použiť iba čerstvo zozbieraný semenný materiál.

Čítajte Viac
Mykorhízy v poľnohospodárstve: čo to je a prečo sú dôležité Informácie

Mykorhízy v poľnohospodárstve: čo to je a prečo sú dôležité

Zaujíma vás, čo sú to mykorízy a ako by sa dali použiť na zlepšenie kvality vašich plodín? V tomto článku odhaľujeme všetky kuriozity o tom, ako ich používať. Začnime! Čo sú to mycorrhizae? Ako prvý krok je dôležité zistiť, čo sa rozumie pod pojmom mycorrhiza, teda symbiotická asociácia medzi hubou a rastlinou definovanou ako nadradená.

Čítajte Viac
Prečo moja rastlina Yucca klesá? Riešenie problémov s poklesom rastlín Yucca Informácie

Prečo moja rastlina Yucca klesá? Riešenie problémov s poklesom rastlín Yucca

Autor: Mary H. Dyer, autorka záhrady Credentialed Prečo moja rastlina yucca klesá? Yucca je kríkovitá vždyzelená rastlina, ktorá vytvára ružice dramatických listov v tvare meča. Yucca je tvrdá rastlina, ktorej sa darí v zložitých podmienkach, ale môže si u nej vyvinúť množstvo problémov, ktoré môžu spôsobiť poklesnuté rastliny yucca. Ak vaša rastlina yucca poklesne, problémom môžu byť škodcovia, choroby alebo podmienky prostredia.

Čítajte Viac
Vrúbľovanie čerešní Informácie

Vrúbľovanie čerešní

Čerešňa Čerešňa je ovocný strom, ktorý vám umožňuje ochutnať jeden z najobľúbenejších produktov v poľnohospodárstve: čerešňa. Červené, amarantové, sladké a šťavnaté, toto ovocie má vynikajúce organoleptické vlastnosti získané vďaka kultivačným metódam, ktorým je homonymný strom vystavený.

Čítajte Viac
Čo je chránená oblasť - kedy umiestniť rastliny do chránenej polohy Informácie

Čo je chránená oblasť - kedy umiestniť rastliny do chránenej polohy

Pri nákupe rastlín ste možno dostali špeciálne pokyny na pestovanie v chránenej polohe. Ako zamestnanec záhradného centra som radil svojim zákazníkom, aby na chránené miesto umiestnili konkrétne rastliny, ako sú japonské javory, jemné trvalky a špeciálne ihličnany. Čo je to teda chránená oblasť a ako si ju môžete vytvoriť vo svojej záhrade?

Čítajte Viac
Ako rozoznať kaktus od šťavnatej rastliny Informácie

Ako rozoznať kaktus od šťavnatej rastliny

Ako rozoznať sukulentnú rastlinu od kaktusov (Cactaceae) Rozpoznanie kaktusov (kaktusov), to znamená sukulentných rastlín patriacich do čeľade Cactaceae od bežných sukulentných rastlín patriacich do iných čeľadí, je veľmi ľahké. Zatiaľ čo v iných rodinách ako kaktusy sa tŕne vyvíjajú priamo na tkanivách listov alebo stoniek, v kaktusoch sa tvoria vo vnútri zvláštnych útvarov nazývaných areoly, v praxi sú to malé belavé vankúšiky rozptýlené na stonke, z ktorej pochádzajú: páperie, tŕne, konáre, listy a kvety.

Čítajte Viac
Jahodový strom - Arbutus unedo Informácie

Jahodový strom - Arbutus unedo

Jahodový strom, vulgárny názov Arbutus Unedo, pochádza z oblasti Stredomoria, ale aj z Kanárskych ostrovov a severozápadnej Ameriky. Patrí do čeľade Ericaceae a je klasifikovaný ako vždyzelený strom alebo ker: dosahuje výšky až 12 metrov a môže sa pochváliť vzpriamenými konármi, mladšími ružovkastými a tmavšími staršími.

Čítajte Viac
Fakty o východnom červenom cédri - Dozviete sa viac o starostlivosti o východný červený céder Informácie

Fakty o východnom červenom cédri - Dozviete sa viac o starostlivosti o východný červený céder

Východné červené cédre, ktoré sa nachádzajú predovšetkým v Spojených štátoch na východ od Skalistých hôr, sú členmi rodiny Cypress. Tieto stredne veľké vždy zelené stromy poskytujú počas zimy vynikajúci úkryt pre mnoho vtákov a cicavcov a vytvárajú vynikajúcu farbu krajiny počas inak fádnych mesiacov. Máte záujem o pestovanie východných červených cédrov?

Čítajte Viac
Druhy cyprusov: Tipy na pestovanie cyprusov Informácie

Druhy cyprusov: Tipy na pestovanie cyprusov

Autor: Jackie CarrollCypress stromy sú rýchlo rastúce severoamerické domorodce, ktoré si zaslúžia významné miesto v krajine. Mnoho záhradníkov neuvažuje o výsadbe cyprušteka, pretože veria, že rastie iba vo vlhkej, bahnitej pôde. Aj keď je pravda, že ich pôvodné prostredie je neustále vlhké, po založení cyprusy dobre rastú na suchu a dokonca vydržia aj príležitostné suchá.

Čítajte Viac
Fire Blight of Loquats - Naučte sa, ako zaobchádzať s Fire Blight na stromoch Loquat Informácie

Fire Blight of Loquats - Naučte sa, ako zaobchádzať s Fire Blight na stromoch Loquat

Autor: Amy GrantLoquat je vždyzelený strom pestovaný pre svoje malé, žlté / oranžové jedlé ovocie. Stromy mišpule sú náchylné na drobné škodcov a choroby, ako aj na vážnejšie problémy, ako je pleseň ohnivá. Aby bolo možné potlačiť pleseň ohnivú, je dôležité naučiť sa, ako identifikovať pleseň ohnivú. Nasledujúce informácie pomôžu identifikovať ochorenie a poskytnú tipy, ako liečiť pleseň ohnivú v milostných rastlinách.

Čítajte Viac
Zeleninová záhradná pôda: Požiadavky na pôdu pre zeleninové rastliny Informácie

Zeleninová záhradná pôda: Požiadavky na pôdu pre zeleninové rastliny

Autor: Heather Rhoades Ak zakladáte zeleninovú záhradu alebo dokonca máte založenú zeleninovú záhradu, možno by vás zaujímalo, čo je najlepšia pôda na pestovanie zeleniny. Správne zmeny a doplnenia a správne pH pôdy pre zeleninu môžu pomôcť vašej zeleninovej záhrade lepšie rásť. Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli viac o príprave pôdy pre zeleninovú záhradu.

Čítajte Viac