gardens-tricks.com
Informácie

Clarksville tn krajinný dizajn

Clarksville tn krajinný dizajnWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Clarksville tn krajinný dizajn

Počas celého roka a po každom požiari ľudia hľadajú spôsoby, ako doplniť pôdu, aby sa opäť pripravili na požiarnu sezónu. V roku 2014 začali obyvatelia Puebla podnikať kroky na zlepšenie kvality ovzdušia vysadením piatich alebo šiestich druhov stromov v juhozápadnom rohu Puebla. S cieľom pomôcť ľuďom pripraviť svoje dvory na nadchádzajúcu sezónu požiarov, spoločnosť American Forests ponúka bezplatne na stiahnutie kontrolný zoznam požiarnej úpravy krajiny. Získajte informácie o protipožiarnych terénnych úpravách v jednom ľahkom prečítaní.

Palmy šampiónov využívajú ako pozadie pôvodnú juhozápadnú krajinu. Populácia ľudí, ktorí žijú v Denveri v Colorade, je približne 9,5 milióna. Populácia ľudí, ktorí žijú v Denveri v Colorade, je približne 9,5 milióna. Toto mesto je druhým najväčším mestom v štáte Colorado. Je súčasťou mestského koridoru Front Range a je hlavným mestom metropolitnej oblasti Denver. Bol pomenovaný po Williamovi Johnovi Denverovi, geodetovi, kartografovi a prieskumníkovi.

Ekológovia tvrdia, že príliš veľa stromov zabíja príliš veľa voľne žijúcich živočíchov tým, že ich zbavujú kyslíka. Takže namiesto odstraňovania stromov navrhujú výsadbu stromov na zlepšenie kvality ovzdušia a šetrenie vody. Trvajú tiež na tom, že vytvárajú prostredie pre vtáky, netopiere a iné voľne žijúce zvieratá. Výsadba stromov nemení klímu a je „zdravou alternatívou“. „Tieto výhody exponenciálne rastú,“ dodáva Ray Olague, riaditeľ divízie Colorado National Park Service.

Služba ochrany prírodných zdrojov poskytla túto sériu produktov pre krajinu a zavlažovanie z jednoduchého dôvodu, že krajinní inžinieri potrebujú navrhnúť, udržiavať a chrániť systémy krajiny, aby slúžili cieľom ochrany, biotopov voľne žijúcich živočíchov a starostlivosti o životné prostredie. Projekt bude konkrétne slúžiť ako zdroj konečného krajinného plánu a bude v súlade s princípmi systému zdrojov udržateľnosti v poľnohospodárstve. Bude tiež východiskovým bodom pre realizáciu miestnych a štátnych projektov ochrany prírody. Ochrana krajiny pre poľnohospodárstvo je kombináciou tohto druhu plánovania, dizajnu, výstavby a údržby. Všetky tieto techniky pomáhajú krajine stať sa menej závislou od vonkajších vstupov a je viac sebestačná. Pomáha pri ochrane ekosystému, pretože ako sa to prirodzene deje, zložky pomôžu pri prežití potravinového reťazca.

Musia byť trpezliví, povedal Bill Monroe z Berkeley Reclamation District v Bay Area. Pri odstraňovaní stromov v mestských oblastiach sa uistite, že sadíte v správnom ročnom období. Chladnejšie teploty na jar povzbudzujú stromy, aby posielali nové korene na stabilizáciu pôdy. Jar je tiež najlepší čas na výsadbu „inváznych rastlín“. „Jedna tretina našich stromov má hnedé listy. Nevieme prečo." Legislatíva by rozšírila ochranu na vytvorenie systémov „zelených ciest“ pozdĺž frontu Rocky Mountain Front, ktorý je často roztrieštený cestami, parkoviskami a inými bariérami vytvorenými ľuďmi.

Ľahko sa pestujú, hovoria odborníci na lucernu, a sú vhodné pre mnohé kalifornské podnebie. Ale mnohé odrody lucerny sú ovplyvnené voškami. Vošky na listoch lucerny môžu tiež znížiť kvalitu úrody a výnos. Na napadnutie týmto hmyzom pestovatelia lucerny používajú špecifické produkty obsahujúce pyretroidy, bežnú skupinu insekticídov, ktorá je účinná proti voškám. Vo všeobecnosti sú najobľúbenejšími typmi žltá a zelená, ktoré sa dajú najľahšie spozorovať, keď sa zistí zamorenie.

Niektoré rastliny a kríky s veľkou krajinnou a rekreačnou hodnotou dostali špeciálne označenia za ochranu, vrátane amerického národného stromu. Zdravý strom dokáže odolať stresu zo sucha, dopravy a hmyzu.

Habitat/Ochrana – vdova po Johnovi Muirovi sa v roku 1909 stala prvou správkyňou lesov v americkej službe Forest Service. Svoje pôsobenie využila na ochranu lesov v terajšej oblasti San Francisco Bay Area, oblasti známej svojimi rozmanitými biotopmi voľne žijúcich živočíchov. (Rodina Muirovcov stále vlastní veľa pozemkov, na ktorých sú postavené dnešné národné lesy.) St. Croix Valley Land Trust vo Wisconsine tiež vyniká. Od svojho založenia v roku 1986 pracuje na ochrane lesov a mokradí, preto je rieka St. Croix jednou z najdôležitejších vodných plôch v tejto oblasti.

„Podobné sucho sme mali v polovici až koncom 80. rokov,“ hovorí Duncan. "Rastliny lucerny nedozreli tak rýchlo ako teraz." Agentúra má na zreteli potreby vysokej zveri a iných voľne žijúcich živočíchov pri navrhovaní parkov a krajinných úprav, ako aj pri prestavbe alebo zachovaní biotopu na už vybudovaných plochách.Niektoré verejné projekty zahŕňajú Parkland. Súkromní majitelia môžu získať granty na dodatočnú montáž. "Krajské architektúry sú dobré pri analýze celkového prostredia," hovorí Patrick Millette, asistent profesora krajinnej architektúry na University of Colorado-Denver. "Nesmú používať najkvalitnejšie stratégie dizajnu alebo najvhodnejších rastlinných materiálov, ale používajú ekologický objektív na rozvoj stratégií dizajnu. "

Americké lesy teraz pracujú s viac ako 12 miliónmi členov, aby získali 14 miliónov dolárov za tieto projekty, hovorí Phyllis Green of American Forests. Tieto doláre budú smerované do rôznych organizácií, ktoré potrebujú peniaze na rast. "Čím viac projektov máme, tým viac semien môžeme zasadiť," hovorí Demay amerických lesov. Na Západe sa zachovávajúca asociácia snaží zvýšiť vlastníctvo pôdy a miestnu kontrolu týchto oblastí, čo môže viesť k pozitívnemu hospodárskemu rozvoju.

Ekológovia hovoria, že príliš veľa stromov zabíjajú príliš veľa voľne žijúcich živočíchov tým, že ich zbavuje kyslíka. Takže namiesto toho, aby ste si vybrali stromy, navrhli výsadbu stromov na zlepšenie kvality ovzdušia a šetriť vodu. Tvrdia tiež, že robia biotop pre vtáky, netopiere a iné voľne žijúce zvieratá. Výsadba stromov nezmení klímu a je "zdravá alternatíva". "Tieto výhody rastú exponenciálne," dodáva Ray Olague, riaditeľ divízie Colorado Národného parkovacieho servisu.

"Bez ohľadu na to, aký stav hospodárstva sú výhody zrejmé," povedal


Pozri si video: Clarksville, TN in 4K. Drone Footage