gardens-tricks.com
Informácie

Top Turf Landscription

Top Turf Landscription


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Top Turf Landscaping vytvára obrovský buzz medzi domácimi majiteľmi a dizajnérov. V dnešnom rýchlo sa menom svetom sa musí v priestore dosiahnuť zmysel pre modernosť a štýl. Ako majitelia domov, sme sa všetci snažíme o životný štýl, ktorý je bezkonkurenčný v jeho "dobre žil" vzhľad. Okrem nákladovo efektívnych a časovo efektívnych terénnych krajín trávniku má svoje vlastné jedinečné výhody, ktoré môžu byť veľmi uspokojujúce.

V súčasnosti všetci majitelia domov hľadá spôsoby, ako dosiahnuť moderný a štýlový vzhľad v ich dvore. Možno si už máte farebné a chladné dvor, ktoré milujete, ale nie je tam žiadny popieranie, že moderný a sofistikovaný vzhľad je len tá vec, ktorú ste hľadali. Hoci správny koncept je nutnosťou, dizajn a výstavba vášho trávnika by mala byť v súlade so svojím životným štýlom.

Tento článok ponúka návrhy na to, ako môžete dosiahnuť skutočný a uspokojivý trávnik, ktorý vyžaruje modernosť a štýl.

Tu je 7 tipov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť moderný a sofistikovaný pohľad na terénne úpravy.

Tip # 1: Výsadba trávnika

Väčšina majiteľov domov by sa okamžite vzdal svojho trávnika, ak sa majú pozrieť na niektoré z rastlín, ktoré sú k dispozícii. Pravdepodobne máte svoje oči aspoň na jednej z nasledujúcich: ďatelina, Bermudská tráva, Buffalo tráva, Fescue alebo PAPALUM. Ale pre modernejší vzhľad si premýšľajte o rastline, ktorá má dlhé, tenké listy a vetvy.

Hoci existuje nespočetné množstvo rastlín, ktoré môžu váš trávnik vyzerať skvele, najjednoduchšie, aby si udržali a nebrali príliš veľa času sú sedum a Kalifornia mak.

Sedum: má svetlú červenú, oranžovú a žltú lístie a vyzerajú úžasne v hrnci a slanáčoch. Je to veľmi vytrvalé a má menšie listy ako väčšina tráv trávy, ktoré z neho robia ľahšie udržiavať rastliny. Môžete si ho tiež zasadiť pozdĺž príjazdovej cesty alebo okraja chodníkov, ak chcete, aby boli vyzerať krásne.

Kalifornia Poppy: Kalifornia Poppy je ťažká rastlina, ktorá je zvyčajne bez škodcov. Táto bylinná rastlina, ktorá dobre rastie v suchých oblastiach, je tak ľahká starostlivosť. Kalifornia Poppy tiež vyzerá skvele, keď sa zasadzuje vo vašom trávniku a je pekný prízvuk na rozjasnenie.

Tip # 2: Tvar a dizajn

Ak ste videli obrázky z monzúnového trávnika v Dubaji, videli by ste, že murivo v bazéne sady vo vzoroch a tvaroch. To je niečo, čo mnohí z nás, keby sme to stavali, by si to len predstavil. Aby sa dosiahol účinok, vytvorili sa vzory zakrivenia tehlových stien boli vytvorené jednoduchým, geometrickým dizajnom. Myšlienkou je vytvoriť tento efekt pre vašu patio alebo záhradu.

Nižšie sú uvedené príklady spôsobov, ako dosiahnuť vzorovaný alebo geometrický trávnik:

Môžete si všimnúť, že rastliny v týchto príkladoch sú skutočne umierajúce (alebo na pokraji umierania) alebo dokonca mŕtvy. Možno si myslíte, že to vyzerá naozaj pekne a milujete tvar, ale pravda je, že tieto rastliny sú umierajúce, pretože nie sú na správnom mieste a sú často tieňované.

Ak sa chcete zbaviť seba, musíte skontrolovať, ktoré sú rastliny, ktoré žijú najlepšie a presúvajú ich do Sunnier, viditeľnejšej oblasti. Ak váš trávnik vyzerá skvele na slnku, potom nemusíte presunúť žiadnu z rastlín.

Je oveľa jednoduchšie nahradiť rastliny, ktoré udiaľujú, a nie na stanovenie všetkých mŕtvych rastlín.

Majte na pamäti, že vaša tráva by nemala umierať. Ak rastliny trpia kvôli umiestneniu, potom ich presuňte čo najskôr. V opačnom prípade je voda dobre raz týždenne alebo tak.

Tip # 3: Dekoratívna tráva

Hľadáte, aby ste si udržali svoj trávnik green po celý rok? Nie je pravdepodobné, ak máte miesto terasu alebo záhrady, ktoré sa chcete objaviť trochu viac umeleckého. Nechoďte na obyčajný a obyčajný monotónny vyzerajúci. Tráva môže mať obrovský vplyv na záhradu, či už dom alebo patio. Dekoratívne trávy sú skvelým spôsobom, ako zvýšiť výskyt vášho majetku a pridať k nemu dotyk umenia.

Ak sa vám páči hrať okolo s trochou umenia, prečo nie skúsiť trochu mozaiky?

Čo je mozaika?

Mozaika je umelecký proces, ktorý zahŕňa použitie kameňa podobného dlaždice v rôznych veľkostiach na vytvorenie vzorov alebo umenia v dizajne vášho trávnika. While there are a number of ways to achieve a patterned lawn, the most prevalent one today is to use colored or natural stone tiles.

Farebný kameň obsahuje malé časti špecifickej farby, ktoré sú umiestnené na rôznych miestach. Similarly, there are some natural stone types that come in colors and some that have no colors at all. The main differences between them is the amount of color the stone contains and the sizes of the stones.

Why use a mosaic grass?

There are a number of reasons why you should consider having a mosaic grass.Okrem vytvárania umeleckých vzorov a vzorov vo vašom dvore je tiež veľmi nákladovo efektívny. Akonáhle je mozaika dokončená, je tiež veľmi ľahko čistá. Dlaždice môžete odstrániť, umyť ich a znova nainštalovať.

Keď je tráva v dobrom stave, môžete na ňu aplikovať hnojivá a pôdne kondicionéry a znovu ju zasadiť. Hoci čas, ktorý potrebujete čakať predtým, ako je to, je o niečo dlhšie ako obyčajný trávnik, je to relatívne krátke.

Tiež farby v mozaike trávy sú živšie.

Aké sú typy mozaiky trávy?

Existuje široká škála farebných tráv, ktoré môžete použiť pre svoj dvor. Siahajú od najobľúbenejších červených a zelených na Neon Greens.

POZNÁMKA: Hoci niektoré z nich majú väčší priestor medzi dlažbami, môžete vždy pridať tenkú membránu na vyplnenie. Môžete skúsiť pridať kachľovú hranicu okolo trávy pre nejaký extra efekt pohraničného štýlu.

Najlepšie farby pre vaše dvore by boli buď svetlý alebo ľahký odtieň, ktorý dopĺňa farby domu. Možno budete chcieťKomentáre:

 1. Elson

  I regret, that I can help nothing. Dúfam, že nájdete správne rozhodnutie.

 2. Sullimn

  Je mi ľúto, ale podľa môjho názoru sa mýlili. Pokúsme sa o tom diskutovať. Napíš mi v PM.

 3. Picaworth

  Podľa môjho názoru je to zmätok.

 4. Uthman

  on the ends of the moon, without guilt, without wine, she alone o_0 struck en *

 5. Norcross

  wonderfully, is the entertaining phrase

 6. Corwyn

  Prepáčte, je to preč

 7. Arne

  Uvedomujete si, že povedané...Napíšte správu