gardens-tricks.com
Informácie

Indoor Cyclamen Starostlivosť o rastliny UK

Indoor Cyclamen Starostlivosť o rastliny UKWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Indoor Cyclamen Starostlivosť o rastliny UK

Vnútorná cyklumácia Starostlivosť o rastliny Veľká Británia je bezpochyby záhradnícke záhradníctvo 10. Video Video Gosta Starostlivosť o izbové z izieb - forma vnútorného záhradníctva, ktoré sa uskutočnilo najmä, na ktoré celkom dobrý význačný účastníků Dává status zábavnej zábavy. Tu sú rôzne záležitosti a vaše do-it-yourdes, aby sa predložili štandardný životný štýl vonkajšej domácnosti a používať ako doma.

Fluorescenčné osvetlenie najčastejšie emitované lampou by malo byť použité, keď by ste chceli de-kvetu alebo zasadiť. Toto sa vykonáva vytiahnutím alebo vytiahnutím plastových kvetov svoriek rastlín. Pomocou fluorescenčného osvetlenia je optimalizovaný príjem živín. Ak chcete používať LED svetelný zdroj rastlín, kliknite na modrú lampu alebo modré svetlá v žiarovkách vnútorných rastlín.

Ak si vyberiete životný štýl hydroponickej starostlivosti o rastlín, nerastú rastliny vo vode, v ktorom sa pridáva niektorý z živín. Nepáčite svoje rastliny s hnojivami a rašelinou - sa zvyčajne používajú len pre iné rastliny - alebo rastlinné potraviny. Neposkytujú presné vitamíny a stopové prvky potrebné rastlín, nehovoriac o tom, že uvoľňujú množstvo škodlivých látok do vzduchu, a tak predstavujú škodlivý účinok na zdravie vás a vašich detí.

Veľmi dôležité, rastliny by mali byť udržiavané čisté. Vaše rastliny milujú byť čisté, takže by sa mali pravidelne čistiť. Mokré WISPS a ich korene vnútorných rastlín sú citlivé na prach a škodlivé alergény, takže sa musia pravidelne čistiť, napríklad každý týždeň. Môžete ich tiež umyť nejakou vodou a šampónom. Umyť ich vodou a šampónmi by sa mali vykonávať viac zriedkavé, ak máte naozaj mäkké alebo jemné rastliny. Nepoužívajte umývanie riadu alebo výrobky na starostlivosť o vlasy, alebo mydlo - sú príliš drsné.

Ak sa rozhodnete, že kvitnúce rastliny s množstvom vôní alebo kvetín, musíte opustiť priestor, kde sa pestujú aspoň 30 až 50 stupňov. NEPOUŽÍVAJTE priestor s príliš mnohými rastlinami a nedávajte ich do malých hrncov. Väčšie, priestranné hrnce by umožnili, aby sa vzduch pohybovalo ľahšie a teda rastlín tkanivá dýchať ľahšie. Väčšie hrnce s iba 4 až 5 litrov pôdy sú zvyčajne lepšie ako drobné hrnce s len 2 až 3 litra pôdy.

Teplota a relatívna vlhkosť