gardens-tricks.com
Informácie

Krajina Scotta Schradera

Krajina Scotta SchraderaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Scott Schrader zmluvy o ochrane krajiny - behanley (Cleveland, oh)

Potrebujem dizajn krajiny pre komerčný park s rozlohou 7 000 štvorcových stôp vrátane približne 10 rezidenčných nehnuteľností.

Ďalšie práce zahŕňajú vytvorenie chodníka a musí byť dokončená.

Nachádza sa v Clevelande Ohio

Mám záhradnú spoločnosť, ktorá pre nás v blízkej budúcnosti urobí niekoľko projektov. Bol by som rád, keby sa o mne uvažovalo pri budúcich projektoch. Terénne úpravy sú jednou z mojich obľúbených činností a rád prijímam nových klientov.

GPS je spôsob, ako ísť pre všetky projekty. Je skvelé, že vás udrží na správnej ceste a všetko si naplánuje. Je to skvelé na sledovanie nákladov/preferencií pre zmeny vo fáze návrhu a výstavby. Zabezpečí, že vám nič neunikne.

10+

Projekty dokončené

7 dokončených projektov

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

Priemerná cena

$17,770

$15,030

$13,620

$12,210

$11,270

$9,700

$6,840

Koučing jeden na jedného

$120

$180

$240

$240

$320

$340

$360

Balíček ponúk

$600

$800

$950

$1,020

$1,100

$1,350

$1,500

LAND &, ENCOMPASS

PROFESIONÁLNY TÍM

SKÚSENOSTI

OCENENÝ DIZAJN

ZALOŽENÁ VYŠE 30 ROKOV

Rodina Highland Landscape &, Encompass poskytuje služby severovýchodnému Ohiu kvalitnými službami krajinného dizajnu už viac ako 30 rokov. Sme odhodlaní poskytovať vám špičkové služby v oblasti krajinného dizajnu v oblasti navrhovania, výstavby, údržby a dokončovania projektov krajiny.

Naše tímy kreatívneho krajinného dizajnu a jedinečných terénnych služieb majú skúsenosti a vzdelanie v oblasti plánovania a implementácie dizajnových konceptov a krajinných projektov všetkých typov a veľkostí. Máme skúsenosti s kombinovaním kameňa, krajinného umenia a správnych výsadieb, aby sme vytvorili príťažlivú krajinu a pomohli urobiť váš domov krajším a nezabudnuteľnejším. Využívame najnovšie technológie a trendy, aby bol váš domov prívetivejší, záhrady atraktívnejšie a domáca krajina a majetok lákavejší. Na základe skúseností s dizajnom, výstavbou a údržbou krajiny a projektmi krajinnej úpravy všetkých typov sme jedným z najskúsenejších, profesionálnych a kreatívnych krajinárskych tímov v severovýchodnom Ohiu.

Highland Landscape &, Encompass, regionálny líder v poskytovaní služieb krajinného dizajnu, je jednou z mála krajinárskych spoločností, ktoré dokážu s istotou dokončiť akýkoľvek typ krajinného projektu od návrhu až po dokončenie. Highland Landscape &, Encompass má plný personál krajinných profesionálov a manažérov krajinnej výstavby s odbornými znalosťami a skúsenosťami vo všetkých aspektoch krajinnej výstavby. Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti krajinnej oblasti a obsluhujeme celú oblasť severovýchodného Ohia od okresu Lake County po okres Cuyahoga.

V Highland Landscape &, Encompass, ponúkame nasledujúce typy krajinných stavebných a dizajnérskych služieb.

Dizajn krajiny:

Poskytujeme krajinné návrhy, ktoré možno použiť v krajinnej výstavbe a pri vytváraní domácej a záhradnej krajiny. Rozmanitosť projektov terénnych úprav, ktoré navrhujeme, je neobmedzená. Okrem rezidenčnej krajiny naše krajinné návrhy zahŕňajú spoluprácu s domácimi majstrami pri vytváraní obytnej krajiny pre novú výstavbu a obnovu historických nehnuteľností. Naše krajinné návrhy zahŕňajú aj vonkajšie priestory, krajinné návrhy pre komerčné nehnuteľnosti a komplexné komerčné terénne úpravy a služby údržby a opráv.

Konštrukcia krajiny:

Vďaka rôznym krajinám a stavebným službám máme znalosti a zručnosti potrebné na to, aby boli vaše vonkajšie plochy atraktívnejšie a príjemnejšie. Rozmanitosť krajín, ktoré vytvárame, od vodných prvkov až po vyrazené betónové ozdoby, je neobmedzená. Môžeme vás previesť od návrhu až po dokončenie, pomôžeme vám od začiatku do konca. S každým majiteľom domu pracujeme individuálne a naše služby prispôsobujeme každému projektu na základe želaní nášho klienta, konkrétnych potrieb, lokality a časového rámca.

Údržba krajiny:

Poskytujeme služby údržby rezidenčných a komerčných nehnuteľností a nehnuteľností, veľkých alebo malých. Ponúkame celý rad služieb od sezónneho ničenia buriny, starostlivosti o trávnik až po jarné a jesenné upratovanie. Ponúkame aj závlahy, krajinné osvetlenie, vodné prvky, závlahové systémy, lisovaný betón a mnoho iného.

Akýkoľvek je váš sen, vieme vám ho poskytnúť. Ak uvažujete o stavbe nového domu alebo domu alebo o rekonštrukcii staršieho, môžeme vám poskytnúť poradenstvo, poskytnúť pomoc s návrhom a povolením a vytvoriť krásnu krajinu na zlepšenie exteriéru alebo exteriéru domu. Ak uvažujete o terénnej úprave alebo rekonštrukcii vášho obchodného priestoru, môžeme vám poskytnúť projektové a stavebné služby.Ak uvažujete o svojom dome alebo firme, môžeme vám pomôcť pochopiť výhody a možnosti využitia krajiny a môžeme vám poskytnúť poradenské služby, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny dizajn a služby záhradného dizajnu pre vás a vašu nehnuteľnosť.

Majitelia domov a komerčných zákazníkov v severovýchodnom Ohiu dôverujú spoločnosti Highland Landscape &, Encompass pri poskytovaní služieb najvyššej kvality, od jednoduchej inštalácie vodných prvkov až po veľké komerčné rekonštrukcie alebo stavebné projekty. Krajinné a stavebné služby, ktoré sú pre majiteľa domu alebo klienta bezplatné, zahŕňajú návrhy krajiny, výstavbu a údržbu. Naše skúsenosti nám umožňujú porozumieť mnohým faktorom zahrnutým do projektu, vrátane rozpočtu a časových plánov, a prispôsobiť sa jedinečným individuálnym potrebám. Úzko spolupracujeme s našimi klientmi, aby sme ponúkli a


Pozri si video: The Kiffness x Ognjen u0026 Sinisa - Insomnia Balkan Club Remix OFFICIAL VIDEO